Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mia teendő akkor, ha két LG...

Crescendo kérdése:

Mia teendő akkor, ha két LG készülék van egy helyiségben (TV-Projektor), viszont a két távirányító kompatibilis egymással?

Figyelt kérdés
Két LG készülékem van, egy TV és egy projektor. Ugyanolyan MagicRemote távirányítója van mindkettőnek,az egyik fehér, másik fekete. Az két távirányító mindkét eszközzel majdnem teljesen kompatibilis. Ezzel az a gond, ha pld , az egyik készüléket kikapcsolnám, akkor a másik bekapcsolódik. Csináltam mindkét távirányítónál resetet, és újra regisztráltam a készülékekkel azokat, de semmi sem változott.

2023. okt. 19. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem
2023. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Blokkold a nem kívánt készülék vevőjét, amikor párosítod a távirányítót.
2023. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A másik készüléket a távirányító regisztrációjánál mindig áramtalanítottam.
2023. okt. 20. 05:57
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ezzel az a gond, ha pld , az egyik készüléket kikapcsolnám, akkor a másik bekapcsolódik."

Ez nem a párosítás hibája, az infra led miatt van, a fénye eljut a másik készülékhez is. Próbáld eltakarni a másik készüléket, vagy ragaszd le szigetelőszalaggal a távirányítót, hogy csak egy szűk résen világíthasson.

2023. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Woody2 ***** válasza:
2023. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 Ezt sajnálattal hallom. Nézd meg a menüben mindkét készüléken, hogy átállítható-e a csatorna.
2023. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nézd meg a menüben mindkét készüléken, hogy átállítható-e a csatorna."

Infrás.

2023. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre tényleg csak az a megoldás ha úgy helyezed el a készülékeket, hogy a távirányítót csak az egyik lássa.

Vagy ha a projektort nem használod elédobsz egy valamit ahol az infrajelet veszi.

Nekem régen vhs+tv ugyanez volt a problémám a vhs elé tettem egy képet amikor nem használtuk.

2023. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!