Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 65"-os Philips Ambilight 4K...

Norman Andretti kérdése:

65"-os Philips Ambilight 4K LED TV képminőség probléma. Van ötlete valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


magam sem értem miért vártam az itteni körbe kérdezéssel ennyit, mert a probléma nem új keletű.


Adott egy 2 éves 65"-os Philips Ambilight 4K LED TV és minden igyekezetem ellenére, borzasztó képminőséget produkál. A lassú képmozgás tökéletes, gyönyörűek a színek stb., de a gyors mozgású tárgyakat nem tudja lekövetni. Minden filmnél ezt csinálja, mindegy melyik platformról stream-elek, de a legemlékezetesebben a Mavricknél tapasztaltam. Pontosabban nem tudom leírni, de mikor gyorsan mozgó tárgyat követ a kamera, olyan, mintha nem tudná a TV, melyik képpont következne és a tárgy akadozva, szellemképesen mozog. Nem folyamatosan, hanem a körvonala villódzik és ettől szinte élvezhetetlen minden film.

Próbáltam az összes képjavító funkciót maximumon és teljesen kikapcsolva is, az eredmény ugyanaz:semmi változás.

A legfrissebb firmware-t használja, rengetegszer volt újraindítva (a menüből), kihúzva/visszadugva, semmi nem segít és más fórumon sem találtam megoldást, bár többen is panaszkodtak erre problémára.


Van valakinek ötlete, mit lehetne ezzel kezdeni? Nem egy olcsó TV-ről van szó, viszont már elmúlt 2 éves, így már nem garis.


Előre is köszönöm.



#Philips #Ambilight #képminőség probléma #4K LED TV
2023. okt. 22. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Játék mód van rajta? Kapcsold be!
2023. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem TV baj. Ammirol nezed, az lassu es nem tud visszakodolni.
2023. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"mindegy melyik platformról stream-elek"

Elek, elek, streamelek, igazság szerint azt nem te streameled, hanem neked streamelik és itt nem kell kötőjel, a szabály szerint.

Philips nem a gyorsaságáról nevezetes, sok esetben.

2023. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!