Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Ipad-et érdemes 2023-ba...

Melyik Ipad-et érdemes 2023-ban megvásárolni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék vásárolni egy Ipad-et. Már régóta szerettem volna. Melyik modellt érdemes még megvenni, ha nem a legújabbat szeretném?

Illetve kb mikor érdemes? Karácsony után vagy Black Friday? A mini nem érdekel.


Köszi előre is a segítséget! :)



2023. okt. 26. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire akarod használni. :)


Ha átlag felhasználó vagy és nem a legújabb széria kell, akkor iPad 9.

Ha hobbiművész, akkor minimum egy iPad Air 4. Ez szintén nem a legújabb, van belőle 5-ös is, viszont már a 4-hez is a 2. generációs toll használandó.


Ha komolyabban akarod grafikai munkára használni, vagy szimplán kell az erős hardver, akkor meg nyilván a pro modellek közül válassz. 2021-es pro széria, de ezek még mindig nagyon drágák.


Nekem air 4 van, hobbi felhasználásra, plusz barátnőm szokott rajzolni rajta. Nem kéne ettől jobb nekünk.

2023. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Annyit kihagytam, hogy 2021-es pro-t újonnan nem is nagyon tudsz már venni.
2023. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szerenél vele csinálni

Az iPad az alsó kategória, a legolcsóbb és általában az előző évekből származó alkatrészekből van összerakva (ezért olcsó). Átlag felhasználónak elég mindenre is.

Az iPad Air a középső kategória. Az aktuális procival, kijelzővel, stb. Frissebb, jobb mint az ugyanazon évjáratú sima iPad

A Pro meg a pro vonal. Jó és drága.


Ezek közül a pénztárcádnak megfelelőt és a lehető legújabbat vedd!


Itt végig tudod nyálazni az egész iPad szortimentet:

[link]

(fent a lenyíló menüben lehet választani.

2023. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Hobbi szintre szertném használni, sorozat-film nézéshez, néha-néha rakzolásra, netezésre, szerkesztésre. Tollat is szeretnék majd hozzá venni. :)
2023. okt. 26. 17:03
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egyiket sem, ennyi pénzért inkább egy notebook.
2023. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Notebookom van, teljesen tökéletes semmi baja nincs, viszont macera magammal cipelni ha elutazom. Egy IPad számomra praktikusabb lenne csak annyi fajta van hogy fogalmam sincs melyiket kellene vennem.

Nyilván az árakat is nézem, de elavultat vagy ami mar lassan nem lesz kapható sem olyat nem szeretnék venni.

Hobbi szinten rajzolok és tervezem szóval olyat szeretnék amivel lehet ezeket s funkciókat is.


Illetve ha mar itt tartunk a Pencilek közül mi a különbség? A iPad 9 hez melyiket kellene venni például?

2023. okt. 26. 23:32
 7/19 anonim ***** válasza:
iPad 9-hez az első generációs toll passzol, aminek nagyon elbénázott lett a töltése. Én azt javaslom, hogy vagy egy air 5-öt vegyél újonnan, vagy valami eldugott helyről, esetleg másodkézből egy air 4-et. Ezekhez a 2nd gen. toll kell.
2023. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod. És esetleg az Ipad 10-ről van valakinek tapasztalata? Lehet megérné egy újabb modellbe belefektetni. Az Air-ek nagyon drágák sajnos. :( Milyen maga a készülék? Hobbi célra ez is megfelelő lenne? Ehhez gondolom már a 2nd generációs toll kellene?! :)


Köszi előre is!

2023. okt. 27. 08:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Az iPad 10 tökéletes hobbi célra, megkapta a pro és air modellek dizájnját, de sajnos nem kompatibilis a 2. generációs tollal. Az 1. gen tollal sincs sok baj, eltekintve a töltéssel. A toll tetején lesz egy lightning csatlakozó, ezt kell bedugni az iPadbe, egy átalakító adapter segítségével.


Viszont novembertől kapható lesz egy új toll, amelyik már c csatlakozós lesz, azzal elvileg kompatibilis lesz az iPad 10. generáció. De itt is be kell majd dugni az iPadbe a tollat, nem fog működni mágnesesen.

2023. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. :)

Akkor a 9 és 10 között fog eldőlni a választásom. Illetve a tollnak akkor utána nézek, lehet érdemes várni az új tollra. Kérdés, mennyire lesz túlárazva. Az 1 gen. annyira nem vészes ahogy néztem.


Esetleg arra van meglátásod, hogy mikor érdemes vásárolni, főleg most az ünnepek közeledtével? Érdemes lenne várnom januárig, vagy ki lehet majd fogni jó akciókat most november-decemberben? Illetve hol lenne érdemes megvenni? Az árukeresőt szoktam nézegetni árösszehasonlítás miatt.

2023. okt. 27. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!