Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tv-ket ajánlanátok 150...

Milyen tv-ket ajánlanátok 150 000 forintért?

Figyelt kérdés
Szeretném egy nagyobbra lecserélni a tv-met. A jelenlegi egy LG 80"-os. Eddig nem nagyon TV-ztem, csak az F1-et néztem rajta meg néha filmeket, de most vettem PS5-t is illetve elkezdtem netflixezni.

2023. okt. 28. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon GAZDAG LEHETSZ, HA MÁR A 80"-OS TV IS KICSI! vALAMI MÁS MILLIŐRDPS FÓRUMON KELLENE KERESGÉLNED!203 CM KÉPÁTLÓNÁL MÁR MILLIÓKBAN ADJÁK MEG AZ ÁRAT. 150 EZERÉRT ESETLEG EGY TÖRÖTT KIJELZŐJŰT KAPSZ.Max a 100"-os Hisense 700.000,-Ft
2023. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, 80 centist akartam írni, csak megszoktam, hogy tv-knél általában colban van megadva és azt írtam mértékegységnek. Szóval 80 centis 32 colos.
2023. okt. 30. 19:14
 3/4 Szirty ***** válasza:
Én bármilyet tudok ajánlani ennyiért. De hogy küldöd el a pénzt?
nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A TLC-t nagyon sokan d ícsérik.Egyébként teszteket kellene olvasnod.A Hisense is jó.Kereshetsz használtat is, azok sincsenek leélve, a gyorsan gazdagodók szinte fillérekért adják az 55"-65"-os tv-ket.
nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!