Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó fülhallgatót? (Az ár az mindegy

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy az ár az mindegy? Vannak 5000-ért, és 500000-ért is. Valami maximális keretet adj meg!

Vezetékes, vagy vezeték nélküli érdekel? Telefonhoz szeretnéd használni, vagy máshoz? Mire szeretnéd használni, zenehallgatásra, vagy telefonálásra, esetleg egyéb felhasználásra?

2023. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesztek és vélemények szerint ezek a legjobbak azonos árkategóriban.

Fül: [link]

Fej: [link]

2023. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy érted, hogy az ár az mindegy?"

Látszik gyöpös vagy és el sem tudod képzelni hogy valakinek van annyi pénze, hogy nem számít, hogy 5000 vagy 500000.

2023. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nem mindegy.
2023. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3:

Akkor ez esetben legyen ez:

[link]

Ez remélem minden igényét kielégíti mindenkinek. Sajnos a kérdező nem írt semmit arról, hogy mit akar ettől a fülestől. Fejhallgatót, vagy fülbedugósat keres, zenét akar rajta hallgatni, vagy játszani, esetleg telefonálni, vagy telefonos munkát akar végezni. Fontos-e a mikrofon, vezetékes legyen, vagy anélküli. Ezért tehát nem tudtam ajánlani semmit, mert lehetséges, hogy amit ajánlottam volna, annak pont az ellenkezőjét keresi a kérdező. Ezért is kértem azt, hogy pontosítson a kérdező. Természetesen nem vagyok "gyöpös", a fizetésemből bőven megengedhetném magamnak a fent linkelt eszközt, azonban én nem érzem szükségét, de ha a kérdező igen, vagy ha neked szükséged van rá, akkor ott van, vedd meg!

2023. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!