Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt PS5 / Xbox series X...

Használt PS5 / Xbox series X vásárlásánál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Túl nagynak tarom a szórást az árazásában. Elsősorban garanciális konzolokat keresek.

2023. nov. 5. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Gari, állapot, működés közben is nézd meg
2023. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Életembe nem játszottam konzollal, úgyhogy fogalmam sincs mit nézzek rajta.
2023. nov. 5. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Megbízható helyről vásárold pl. Platinumshop-ot tudom ajánlani, meg azt hiszem a Konzolvilág is foglalkozik használt termékek árusításával.

Lehet, hogy drágább, mintha magánszemélytől vennéd, de kipróbált terméket vehetsz garanciával, áruházból, ahova vissza viheted, ha esetleg problémád van vele.

2023. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam a dolgot, és újat vettem.

Szinte hihetetlen hogy majdnem annyiért árulják a garis használt 1-2 éves gépeket mint az akciós újakat... Meg szinte minden 2-3 hirdetés kamu volt.

Az eladók még arra sem méltattak, hogy válaszoljanak az üzikre, ha már telefon számot nem adtak meg. Aki még is megadta a számát az meg nem vette fel és vissza sem hívott...

2023. nov. 6. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos az új gépek nem csak tartják az árukat, de még drágultak is megjelenés óta így igen előfordulhat, hogy használtat nem kapsz olcsóbban. A Series St lehet sztem olcsóbban kapni használtan.
nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Xbox series X lett, ez volt akciós :)

+1 kontroller és dupla töltőállomás.

nov. 7. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Gratula, nézz rá a Game Pass Ultimatera. Neten lehet olcsóbb kódokat is találni hozzá mint a hivatalos.
nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!