Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót javasolnátok...

Milyen hangszórót javasolnátok az alábbi feltételek mellett? (leírás)

Figyelt kérdés

Amit szeretnék: szekrény tetejére felteszem, onnantól telefonról tudjam vezérelni, akár egy app segítségével, és a telefonon lévő számokat vagy YouTube/Spotify, stb. le tudjam játszani rajta. Lényeges, hogy konnektorról folyamatosan üzemeljen, ne kelljen tölteni, ki-/bekapcsolgatni. A hangminőség másodlagos.

Amit nagy hirtelen kinéztem az egy Google Nest Audio, de biztos van olyan is, ami kifejezetten azt tudja, amire szükségem van, Assistant nélkül, max. 20.000 Ft körül.



2023. nov. 6. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

[link]

[link]

Ha valamennyival igényesebb vagy akkor az Edifier-t vedd, ha csak a Tuc Tuc kell akkor Fenda, de igazából tök8.

Arról nem találtam infót, hogy miről mennek ezek, de nem akksisok az fix. vagy 12V-ról mennek, vagy kevesebbről.

2023. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Technikailag jónak tűnik, bár egyik sem túl 'elegáns', ami mondjuk belesimul a környezetbe, vagy könnyen eltakarható :) A Fenda annyival tetszik jobban, hogy van USB bemenete is.

Viszont jobb lenne, ha a termék csak 1 darab, kis méretű hangszóróból állna, ahogy példaként említettem a Google Nest-et.

2023. nov. 6. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

(1)

Jah, ha a hangminőség tökmindegy, és egy darabból kell, hogy álljon, akkor maradnak a BT hangfalak. Kiveszed az akksit (vagy nem), és bedugod a konnektorba, nem is kell kihúzni. Csak bekapcsolod, aztán elvan magának.

2023. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre szerettem volna konkrét termékjavaslatot :) Mert ami nekem van valami fullgagyi bluetooth-os mini hangszóró, az ha folyamatosan töltőn van, akkor is egy néhány perc inaktivitás után magától kikapcsol.
2023. nov. 7. 09:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!