Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP4! Aki úgymond "ért, vagy...

MP4! Aki úgymond "ért, vagy kapisgál vmit az mp4-ekhez, " az kérem, hogy segítsen! MyAudio mp4-lejátszóm (mostanában) állandóan kikapcsol (néha a szám végén, de valamikor a közepén, így lehetetlen végighallgatni). Tud nekem segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Még a nyáron kaptunk egyet-egyet a húgommal,arra is azt mondták,hogy próbálgassuk,és ha van vele valami,(3napos garancia),akkor még visszavihetjük. Az enyém délután már nem működött,a gombjaival volt vmi,nem arra ment,amerre én akartam,pörgött a Menün,a húgom meg leejtette a sajátját,és abból meg kiesett a memóriakártya,és nem lehetett visszarakni,mert utána mindig kijött(visszavittük hát,és visszakaptuk a pénzt a húgoméra,az enyémet kicserélték egy másikra).Nyár óta semmi baja nem volt,meg voltam vele elégedve,ám most bekapcsoltam,és a szám közepén kikapcsolt,majd be(ezt magától).Utána felül ki-és bekapcsoltam,akkor kb. kibírta a szám végéig,és újra kikapcsolt.(ez ment egy jó darabig). Feltöltve fel volt,azt szeretném még kérdezni,hogy az közbejátszhat-e,hogy kicsit régebben használtam utoljára,és mivel most tanulmányi kirándulásra mentünk,reggel kipróbáltam,és akkor jelentkezett először ez a hiba...Mikor már többször be-és kikapcsoltam felül,akkor eljátszott már kb. 2 számot is egymás után,majd újra kikapcsolt...Nem szeretnék megválni tőle,mert elég sokba került,és eddig semmi baja nem volt. Olyanokat is olvastam,itt az oldalon,hogy esetleg be lehet kapcsolva az,hogy bizonyos időközönként kikapcsoljon,de én ebben nem nagyon hiszek,de ha valaki meg tudná esetleg mondani,hogy azt hol nézzem meg,hogy be van-e kapcsolva az a gomb,kérem,segítsen.(Azt még ideírom,hogy 1 éves garancia van rá). KÖSZÖNÖM,ELŐRE IS,és bocsi a regényért!!
2010. okt. 19. 20:25
 1/6 anonim válasza:
alaplapi gopnd nem érintkezik megfelelelöen inkább müszakiszakemberre kéne hagyni a dolgot,mert te nehezen csinálnád meg.
2010. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
esetleg talán azt tudod te tenni hogy kicsit összenyomod nagyon gyengéden a szélén,de ne fektess bele sok reményt vagy alkatrész csere lessz vagy komoly szerelésre lessz szükség
2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"a húgom meg leejtette a sajátját,és abból meg kiesett a memóriakártya,és nem lehetett visszarakni,"


Ez a része nagyon tetszett a leírásodnak. Most megnézem a neten, holnap pedig elmegyek a boltba, és élőben is megnézem, hátha tudok segíteni. Írok most neked egy póba mailt, légyszi válaszoljál rá, hogy holnap tudjam a címedet, és válaszolhassak. Okés?

Sanyi

2010. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább 4 fajta van, ezen a néven. Meg tudnád írni, a pontos tipusát?
2010. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MyAudio ma-c184
2010. okt. 20. 15:00
 6/6 DJ Terra válasza:
ez lehet szoftver is de akár egy egyszerű érintkezési hiba próbáld meg picit megütni és ha akkor is kikapcsol-e ha igen akkor érintkezés ha nem akkor szoftverr
2010. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!