Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A streaming csatornák kifogják...

A streaming csatornák kifogják szorítani a tv-t, és a kábeles adásokat valamikor?

Figyelt kérdés

nov. 15. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar
nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

nem, ahogyan a rádió sem szorította ki a könyvet, a tévé sem a rádiót és az internet sem szorította ki a tévét.


Nyilván eltolódnak a súlypontok, de nem fogja felemészteni.

nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán egyszer igen, de ez nem mostanában lesz.

Maximum más tartalmak felé mennek el a lineáris tv adók, mint ahogy az már most is látszódik (egyre több saját gyártású tartalom, és egyre kevesebb vásárolt tartalom).

Az sem segít, hogy egyre több a streaming szolgáltató, és egyre drágábbak is, plusz már ott is jönnek a reklámok.

nov. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem.
nov. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiszoríthatnák, dehát ez egy kupac fos, ami van, nem szolgáltatás.

Egy modern 2023-as szolgáltatást úgy képzelnék el, hogy eszembe jut egy film, bepötyögöm, és ott van. Kifizetnék érte 20 ezer forintot is. De nincs. Van Netflix, HBO, RTL, TV2, a tökömtudja még mi, vagyonokat kiperkálsz rá. ALig van néhány sorozat rajta, meg pár film, és kész.

Nekünk csak Netflix van, nem vagyok hajlandó többet kifizetni havonta, mint ez az összeg. Múltkor nosztalgiából megakartam nézni a Taxi kultikus film minden részét, fent volt szerinted bárhol? Torrentről töltöttem le 10 perc alatt, még mindig itt tartunk. És háttérzajnak még mindig a TV a tuti nálunk.

nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!