Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zajszűrésnél miért zúghat a...

Zajszűrésnél miért zúghat a jobb oldal?

Figyelt kérdés
Furcsa mély erősödő és gyengülő basszusos zúgást hallok, egyszer még volt ilyen visszaküldtem megjavíttattam de már nem vagyok abban az országban. AMikor zúg és kicsit megnyomom elmúlik egy időre
2023. nov. 21. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát na, más nem hord össze akkora faszsagot és mind után odairja hogy szakember vagyok 😌
2023. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ennél lejjebb már csak olyanok vannak, akik név nélkül azonosítanak be embereket a gaztetteik alapján.
2023. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A trollokat be lehet azonosítani könnyedén a szokásaikról.

Ha nem látnám, nem mondanám. De amikor 3 nap alatt zsinórban látod ugyan azt, elég könnyű dolgom van

2023. nov. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az általánosítás meg kistestvérei mindig mennek, ezért is tartanak ott sokan, ahol. Szép volt, a 3 troll közül egyik sem én voltam.
2023. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ha összegyűl 5 oldal beef csinálom az alapot
2023. nov. 23. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!