Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért halkult meg a fülhallgat...

Miért halkult meg a fülhallgatóm miután kitakarítottam?

Figyelt kérdés

nov. 21. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Amire először gondoltam, hogy valami szöszt söpörhettél bele a hangszóró nyílásába, ami így tompítja a hangzást.

Ha nem ez a helyzet, akkor az is elképzelhető, hogy túl durván takarítottad és a kábele most így gyengébben tudja fogni a jelet.

Nem vagyok túlságosan okos a témában, mert velem ilyen még nem fordult elő, bocsánat, ha nem pontos amit írok. (Logikusan következtetve ez miatt lehet szvsz)

nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy takarítottam,hogy leszedtem a szilikont róla és ott a hangszóró résznél elkezdtem szépen kitakarítani,van hozzá kifejezetten erre használatos fülhallgató tisztító pálcikám,amin van ilyen "mini fogkefe" azzal picit megdörzsöltem a hangszórót,most így utólag lehet az volt a baj...
nov. 21. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a membrán is megsérülhetet
nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mini fogkevés takaritás tönkre tette .
nov. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy az előre kifújt féktisztítóba vagy nagyon tömény alkoholba (denaturált szeszbe), esetleg izobutil-alkoholba mártom egy pillanatra úgy, hogy csak a kis rácsot lepje, aztán nem szöszölő vastag kendőn (nedvszívó mikroszálas) leitatom, ezt ismétlem párszor még azután is, hogy tisztának tűnő nyomot hagy. Finoman hajszárítózom egy percig, vagy csak hagyom pofával lefelé száradni, ha nem sürgős.
nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!