Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik előző generációs...

Melyik előző generációs konzolt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem, így egyedül maradtam egy albérletben relatíve sok szabadidővel. Eléggé le vagyok maradva ebben a témakörben, viszont vannak játékok amik érdekelnének: FIFA-EAFC, Pes-eFootball, Souls játékok, Fall Guys, Crash Bandicoot játékok, Telltale Walking Dead játékok. Igazából nagyjából ezekkel játszanék egyszerre. Mekkora tárhelyes konzolt érdemes vennem? Egy 720p felbontásra képes Tv-m áll rendelkezésre. Nincsenek nagy elvárásaim, eddig csak a GTA San Andreassal játszottam PC-n, illetve olyan FIFA-kal és PES-ekkel amik mentek az aktuális laptopjaimon minimumra állított grafikával (2010-2017). Melyik konzolt (PS4, Xbox one és egyéb variansai) ajánlanátok számomra ezekkel az elvárásokkal? Azt tudom, hogy a PS4 erősebb konzol, viszont a játékok drágábbak hozzá, illetve maga a konzol is drágább. Használtan vásárolnék, legalább 3 hónap garival. Köszönöm előre is a szakértői segítségeket.

nov. 22. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, hallottam olyat, hogy a PS4-et lehet moddolni, az Xboxot nem. Milyen előnyökkel jár ez. Valamint szeretek magyar felirattal játszani, nem botrányos az angolom, de valamivel kényelmesebb egy storygame-t magyarul lenyomni.
nov. 22. 18:54
 2/5 anonim válasza:

Hát, figy. Nekem XBOX series S van. A felsorolt játékok mind futnak rajta, ráadásul ezzel járnál a legolcsóbban. Még pár napig BlackFriday akciót is találsz rá.


Tudni kell, hogy csak belső tárhelye van, lemezt nem tudsz bele tenni, de nekem ez nem para, mindent le tudok tölteni STORE-ból.


A tárhely kevesebb mint a series X esetében, de ilyenkor törlök egy játékot, amivel éppen nem játszom. Bármikor vissza tudom telepíteni.

nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, viszont tudtommal a Series S már az új generációhoz tartozik. Nekem nincs szükségem ilyen fejlett hardverhez a 720p-s tv-hez és a korlátozott szabadidőmhöz, ezért is kérdeztem az előző generáció konzolairól, amik számomra megfelelnének.
nov. 22. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
PS4 Slim. Nem tudom hol olvastad, hogy drágábbak rá a játékok, konzolon ugyannyi szokott lenni mindkét platformra. Max az akciók térnek el.
nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ps4, egyértelműen

Sokkal jobb játékok vannak rá, ráadásul elég sok játék kapott magyar feliratot (Spiderman, God of war, Horizon, Detroit Become Human, és ez csak a jéghegy csúcsa), ráadásul a Pes-be tudtommal bele lehet rakni a magyar bajnokságot is

nov. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!