SURGOS! Gondjaim adottak a PS3-mal, olvassatok el a kiegészitot is - miért nem indul el a PS3-om?

Figyelt kérdés

Jatszottam egy játékot a PS3-on, viszont mielott lekapcsoltam a gépet nem mentem ki a játékbol. Pár nap mulva ujra felkapcsoltam, ekkor elojott egy utasitas, hogy máskor majd a kontroller segitsegevel kapcsoljam le a gépet. Majd egy OK-t kellet nyomni, én megnyomtam, elo is jon a háttér, de a szimbolumok(pl. GAME, INTERNET BROWSER, PS NETWORK, SETTINGS) nem jonnek elo. Amikor le akarom kapcsolni akkor pedig egyszeruen nem tudjas magát kikapcsolni. A háttérkép elmegy, de egy kis zold fény továbbra is villog a gépen. Kénytelen vagyok, hátul, kikapcsolni... ennek kovetkeztében amikor ujra bekapcsolom ismét elojon a figyelmeztetés, és ujra kezdodik minden elorol...

UI 1- ha bármi nem világos kérdezzetek és válaszolok

UI 2- sajnos a billentyuzet csak angolon mukodik, és nem tudok ékezetes betut csinálni kivéve az á-t és az é-t.

ELORE IS KOSZONOM!


2010. okt. 20. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem azért van, mert így léptél ki a játékból, nem xboxról van szó.

Én is mindig így szoktam kikapcsolni, és fél év után is működik.


Próbáld meg azt, hogy rengeteg ideig nyomod kikapcsoláskor a gombot (magán a ps3-on, nem a joyon), és előbb-utóbb ki kell kapcsolnia.

Aztán kapcsold vissza.

Ha így sem lesz jó, akkor majd megint kapcsold ki, és bekapcsoláskor hosszan tartsd lenyomva a bekapcs gombot (megint csak magán a ps3-on), és ez ha jól tudom reseteli.


Ha nem működik szerviz.

2010. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kérdé iroja:

Koszonom, megprobálom.

2010. okt. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!