Az mitol lehet hogy nehany gomb nem mukodik a tv taviranyiojan?

Figyelt kérdés
nov. 24. 18:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyik naprol a masikra nem mukodnek

17 eves HD tv

Uj elemeket tettem bele

HDMI gomb nem mukldik a sleep gomb a tv meg ch list gombok

nov. 24. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Koszos a belseje, a használata közben a kezedről az összes kosz belejut, szóval ki kéne pucolni.
nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszakadt a panel valahol a gombok körül.
nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 éves? Új távirányítót vennék.
nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha egyszerre elment több gomb, akkor egyértelműen megszakadt a nyomtatott áramkör a belsejében. Javítható, de ha ilyet kérdezel, akkor szerintem nem te vagy az a műszerész, aki meg tudja csinálni. A neten találsz fillérekért távirányítót mindenhez (is).
dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elkoszolódik, elkopik.


Egy időben olyan gumiból csinálták a rávirányítókat, amiből valami olajos takony jön ki az évek során, az összekeni a panelt, egyre jobban kell nyomni a gombot, hogy működjön. Én szappannal szoktam elmosni a panelt, az leszedi a taknyot, radírral tisztítom-fényesítem az érintkezési pontokat, a gumilapot is szappannal és kefével tisztítom meg, és legtöbb esetben olyan, mintha új lenne. Rengeteget mentettem már így meg.


De az olajtos izétől eltekintve se árthat egy 17 évesnek egy alapos pucolás.


Akkor nem javul meg, ha konkrétan lekopott a vezetőgumi a gombok alól. Azt nehéz pótolni (bár alufóliával már próbálkoztam több-kevesebb sikerrel), akkor venni kell újat.


Illetve neten találni olyat (vaterán régebben biztosan volt), aki felújítással foglalkozott néhány ezresért.

dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Illetve ahogy 5-ös mondja, ha _tényleg: egyszerre ment el több gomb, az valamiféle szakadásra utalhat.

dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!