Hogyan tudom az indavideo oldalt, a tévére lőni?

Figyelt kérdés
Netflix, HBO Max, stb… Mindenhol ott van az a lehetőség, hogy a TV-n nézd a műsorod. Indavideon ez hogy oldható meg? Nem tudom mennyire számít, de iPhone mobilom van.

nov. 25. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Androidos telefonról Google Chrome böngészőből okostévére biztosan át lehet küldeni Chromecasttal, ha ugyanazon a WiFi hálózaton van mindkettő A telefon böngészőjében ha elindul a lejátszás, a videóablakra koppintva megjelenhet egy "átküldés TV-re" vagy hasonló nevű ikon.


iPhonet nem ismerem, de talán az AppStoreból letölthető a Chrome, és remélhetőleg működik ott is ez a funkció.

nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
A legtöbb smart tévének van internet böngészője alapból, én azon keresztül szoktam az Indavideón filmeket nézni.
nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az indavideo nem egy streaming szolgáltató, nem is értem hogy kapcsoltad ide a netflixet meg az hbo maxet.

Androidos telefont tudsz tükrözni tv-re, de nekem pl sokkal sötétebb a kép így. Iphonenál nincs ilyen lehetőség alapból elvileg. Apple tv-vel lehet esetleg.

nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!