Iszli Amory kérdése:

Sos! Átvertek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
November 12.-en vettem egy airpods pro 2-t a facebook marketplacen. 27.-en elromlott. Irtam a sracnak, hogy mi tortent, es letiltott mindenhonnan. Mit tudok csinalni? Egesz evben gyujtottem ra, nagyon csalodott vagyok es feldult. Mit tegyek?

nov. 29. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Magánszemélyek között nincs garancia. Sajnos nem tudsz semmit se tenni
nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Megtanultal egy (vagy ket) fontos lecket:

- ismeretlen eredetu termeket nem veszunk meg csak azert olcsobb mint a boltban

- ha egy evig kellett gyujtogetni egy szimpla, nem is tul sok idore tervezett hasznalati targyra, akkor a prioritasaid kisse felre vannak csuszva

nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
83%

Tanuld meg a leckét!


Vagy újat veszek boltban, vagy ha nem telik rá, benyelem, hogy csóró vagyok és nem lesz olyanom.


Így jártál.

nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

"Magánszemélyek között nincs garancia."

Ha hülye vagy valamihez, akkor nagyon nem kéne kommentelni!


[link]

Van jogosvolati lehetőség magánszemélyek közti használtcikkek eladása esetén is!

nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

#4 Sok sikert az érvényesítéséhez! :)


Kérdező: ahogy írták... nem sokat tudsz tenni, ez elment.

nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrségi feljelentés
nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
#4-es, magánszemélytől vette, nem használtcikk forgalmazásával foglalkozó kereskedőtől. Rohadtul nem mindegy.
nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Másfél hétig használtad és nálad romlott el. Keresem, de nem találom hol van itt az átverés.
nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
8 a rejtett hiba mond valamit?
nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha november 12-én vetted és akkor működött. Aztán november 27.-én elromlott. Tehát / vagyis jó terméket vettél! Csak később romlott el! Használt termekére tényleg nincs jótállás! És ha magán személytől vetted, akkor nem is köteles jótállást vállani. Kellék szavatosságot is csak akkor köteles az eladó vállalni ha az eladó kereskedő. De gondolom sima mezei magán személytől vetted. Akkor pedig sajnos igy jártál! A rendőrség az ilyen ügyekkel nem fog foglalkozni! Sőt feljelentést sem tehetsz. Hiszen november 12-én amikor meg vetted akkor egy jó terméket vettél meg! Mert működött. Az hogy később elromlott. Az a tanuló pénz! Hogy használtan soha semmit nem veszünk! Átverésnek sem lettél áldozata! Hiszen jó terméket vettél. Csak később romlott el! Épp ezért használtan nem veszünk semmit. Ez sajnos tanuló pénz. Mindig csak újonnan veszünk, és hivatalos kereskedőtől / viszont eladótól. Szóval sajnállak. De az esetből tanulsz! És legközelebb csak hivatalos kereskedőtől veszel bármit is, és csak újonnan!
nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!