Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » BET365-höz már alternatív...

Arpi1969 kérdése:

BET365-höz már alternatív Link sincs? ((csak bámuláshoz, banki dolgok nélkül)) vagy például egy Osztrák állampolgár az én PC-mről hogyan tud belépni?

Figyelt kérdés
BET365 2023nov.17. dátummal hivatalosan is kivonult kismagyarországról, miután már évek óta ment a kavarás ezügyben. Tehát csak például osztrák bankkártyával és simkártyával használható.

nov. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
VPN?
nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"kivonult kismagyarországról"


... lassan egész Magyarországot is elhagyja.

nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aszentségit !!! az nagyjából 10 országot jelent !!! tényleg? ((azt hittem hogy ez lokális porbléma amit a Csalogány utcából intéznek és csak "mi magyarok" vagyunk érintettek ahogy a prédikátor urunk mondani szokta))
nov. 30. 01:37
 4/6 A kérdező kommentje:
kétféle ingyenes VPN-t próbáltam, de ott nem sikerült olyan országot találni amivel elindulna. most a vegetasz.hu és a pribet.com amikke vígasztalódok
nov. 30. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:

kétféle ingyenes VPN-t próbáltam, de ott nem sikerült olyan országot találni amivel elindulna.

Ha már előtte ugyanabból a böngészőből léptél be és nem törölted a sütiket, akkor ez természetes.

nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ja manapság a saját telefonom is egy kém és ügynök, gondohattam vona a süti is: kémprogram
dec. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!