Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nem vagyok megelégedve egy...

Ha nem vagyok megelégedve egy fejhallgatóval akkor visszaveszi az üzlet?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Logitech Gamer fejhallgatót amiről jókat írtak de én több dolog miatt nem vagyok megelégedve a termékkel. Visszaveszik? Tudtommal élhetek az elállási jogommal.
nov. 30. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem de ha árod alul meghirdeted hamar elkell. mennyiért vetted menniyért adnád el?
nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy élnek-e a higiéniai termék kiskapuval. Van, aki él vele.
nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
54 999 Ft-ért vettem. Konkrétan 20 percet volt a fejemen ameddig kipróbáltam. Egy fura elektromos alapzajt lehet hallani amikor nem játszik le hangot a fejhallgató. Amint hangot ad ki megszűnik. Elég irritáló. Illetve sajnos nem lehet állítani rajta a jobb/bal hangerő balanszot és rosszabbul hallok a bal fülemre ezért ez is elég fontos. Mivel nem aprópénzről van szó én nem szeretnék bukni ezen semennyit. Nem tudom mik a tapasztalatok de az Euronicsnál vettem.
nov. 30. 21:58
 4/23 A kérdező kommentje:
Esetleg foghatom erre az elektromos zajra hogy visszaviszem? Nem veszik vissza nagyobb esellyel?
nov. 30. 21:59
 5/23 anonim ***** válasza:
pff az jó drága volt mennyi lenne a vége?
nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

A zajra hivatkozva lehet esélyed, de olyan nincs, h azért állsz el a vásárlástól, mert nem tetszik.

Bár a zúgás miatt is max kicserélik egy másik ugyanilyenre. Próbáld meg lebeszélni velük, h hasonló árkategóriában adjanak más típust. Mondjuk ez inkább vmi kisebb üzletben működne. Az euronicsban kétlem.

nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az alapzaj bizonyos hangkártyáknál ismert jelenség. Próbáld meg a hangbeállításoknál 48kHz-re állítani a mintavételezési frekvenciát. Ha nincs változás, akkor lehet hibás a fejhallgató.


Egyébként ha nem személyesen vásároltad, akkor indoklás nélkül is el lehet állni tőle, kivétel ha higéniai termékként kezelik. Olyankor meg lehet említeni a fogyasztóvédelem becses nevét, hátha jobb belátásra térnek. Személyes vásárlás esetén csak az üzlet jóindulatán múlik, hogy visszaveszik-e.

nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mit írnak a bolt oldalán...
nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
#7 hát egy Euronics nem fog összerezzenni a fogyasztóvédelemtől. Kissé jobban ismerik a törvényeket és főleg a kiskapukat annál, mint h egy mezei vásárló fenyítse őket.
nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem veszik vissza, mert higiéniai terméknek számít, pl. Media Markt-ban alapból így van, de egy próbát megér. Amúgy 3 napon belül, ha ez valóban hiba, akkor kérhetsz cserét.
nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!