Lenne egy forza horizon 4 xbox series s és az volna vele a gondom hogy a forza horizon 4 a online résznél ezt írja ki profilod létezését a szerver jelenleg nem képes megerősíteteni Ilyen kor mit érdemes csinálni vagy mi a gond?

Figyelt kérdés

#Forza #Horizon #Xbox Series S #Forza horizon 4 online hiba
dec. 3. 07:54
 1/3 grafno ***** válasza:
Próbáld meg felhőből indítani a játékot, ha ott sem megy akkor célszerű egy ultimate game pass előfizetest intézni vagy letölteni ingyen az 5t és azt is megnézni.
dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem én meg vettem a játékok a Microsoft oldalról game pass nincs nem vettem meg
dec. 3. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Konzolon önmagában csak bizonyos ingyenes játékokkal tudsz online játszani, úgy, hogy nincs valamilyen online előfizetésed. valószínűleg ez a bibi. Régen volt a Gold, ami most ha jól nézem akkor Core néven fut, vagy Ultimate, amivel online játék mellett sok játékkal is tudsz játszani amig tart az előfizetésed. Forza benne is szokott lenni ez utóbbiban ha jól emlékszem, szóval nem is lett volna muszáj megvenni.

[link]

dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!