Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen programot ajánlanátok...

Milyen programot ajánlanátok ISO fájlos ps2 játék ki írásához ?

Figyelt kérdés
Sziasztok le szedtem néhány ps2 játékot iso flajban amit szeretnék ki írni CD-re szerintetek melyik a legjobb író program ehhez ?

#Windows #PS2 #író program #Lemez ki írás
dec. 3. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Lopásban nem tudunk segíteni.
dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
En tudok. Lehet Steamrol szedte le. Ha ISO fajlban mentette le, akkor PowerISO-t ajanlom.
dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jolvan egyes szopd le a törvény f*szat jó mélytorkosan
dec. 3. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:

"Lehet Steamrol szedte le. "


Playstation (pláne 2...) játékot steamről. Isóban. Mesélj még.


"Jolvan egyes szopd le a törvény f*szat jó mélytorkosan"


Mikor a söpredék tolvaj áll neki hepciáskodni: priceless.

dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2023-ban de nagy bün letölteni egy k*rva játékot:) azta bele pusztulsz a fájdalomba utolsó? Az egész kormány egy tolvaj banda én leszedek egy egyszerű játékot és rögtön elvagyok ítélve mint tolvaj söpredék életemben nem loptam több ezer ember töltöget le vilag szerte játekokat senki sem halt még bele ebbe a hatalmas büncselekménybe hát pukkadjatok meg ahol vagytok
dec. 3. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
"Igazad" van négyes.Inkább támogassuk a scalpereket akik többszörös áron eladják neked mert már boltból nem tudod megvenni....mesélj még.
márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!