Milyen bakelit lejátszót vàlasszak?

Figyelt kérdés

Férjemet szeretném meglepni vele, se ő se én nem értünk hozzá, így nagy elvárásaink sincsenek :)

Otthon szeretnénk hasznàlni, talán heti 1-2szer lenne időnk rá, nem ezzel szeretnénk kivàltani a zenelejátszó eszközeinket :)


Elkezdtem jobban utána olvasni, de bár ne tettem volna, teljesen elvesztem az adatok között :D tudnátok esetleg ajánlani egy lejátszót, lehetőleg 60.000Ft-ig bezárólag, előny ha bluetooth-os.


Kérlek vegyétek figyelembe, hogy számunkra ez egy új hobbi lesz, később amennyiben úgy érezzük szívesen váltunk majd jobb kategoriás gépre, de kezdetben csak ismerkedni szeretnénk vele, ezért nem szeretnék árban sem elszállni.


Nagyon köszi a segítséget :)


dec. 6. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
"Bakelitlejátszó" nem létezik.
dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es

Te is tudod mire gondolt!!!

Én használt márkásat vennék a Vaterán.

dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Éppenséggel ő akarhatna valóban bakelit lejátszót.

Olyan kell szerintem elsőre, amiben van erősítő, esetleg hangfal hozzá, vagy beépített hangszóró.

[link]

dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bluetooth-os:

[link]

dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első! Én nem hazudtam, amikor azt mondtam, hogy nem értek hozzá! :)


Nagyon köszönöm az ajànlásokt! Mit gondoltok, melyik màrkák azok, amelyekkel biztos nem lövök mellé?

Egy üzletben az Auna-t ajánlották, linkelem melyiket néztem ki. Szerintetek ez szóba jöhet?


[link]

dec. 6. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha később komolyabban fogjátok venni, azt ajánlom, most is tegyétek, illetve tedd ezt. Ne vegyél filléres, gyenge lejátszót apró hangfalakkal, mert semmi értelme, és esetleg csak elmegy a kedvetek az egésztől (a táskalejátszók és az all-in-one csodák kerülendők!).

Én ehhez hasonlót ajánlok kezdésnek, ami egy teljesen korrekt, belépő szintű lemezjátszó:


[link]

dec. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ezt a fajtát máshol is ajánlottak. Ha esetleg ezt választom, szerinted szükséges még hozzá beszereznem bármit is vagy kicsomagoljuk és már mehet is rá a lemez?
dec. 7. 08:13
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébkènt nem tudom később mennyire kap el minket a láz, sajnos elég kevés időnk van itthon, ehhez mértem szeretném a pénzt is kiadni rá.


A legnagyobb gondom az, hogy el sem tudom képzelni a különbséget egy erősítővel+hangfallal felszerelt 50 ezres gép meg pl az általad linkelt között. Szart semmi esetre sem szeretnék venni de mi tényleg megelégednénk kezdésnek egy teljesen alap, egyszerűbb fajtával. Egyrészt tényleg nem tudom mennyire lesz időnk rá, másrészt ez egy meglepetés lesz a férjemnek, komolyabb pénzeket nem a háta mögött akarok elkölteni :))

dec. 7. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Shell és tű szerintem jár hozzá, úgyhogy igen, egyből mehet rá a lemez, csak hangfalra kell kötni (ha passzív a hangfal, a lejátszón be kell kapcsolni a phono előerősítést). Egyébként érdemes lenne szerintem olvasnod az avx fórumot, sok hifis van ott, akiktől kérdezhetsz is, biztosan segíteni fognak, mert én most ajánlottam egyet, de lehet, van más is, ami neked jobban megfelelne.


[link]

dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!