A Grand Espace-unkban a napfénytetőt nyitott állapotban hagytam, reggelre az egész utastér telement hóval🤦‍♀️. Lett-e baja a GPS-nek, fedélzeti számítógépnek? Próbáljuk egy PB-palackkal kiolvasztani, de nem jön össze? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget, remélem vann itt hozzáértő személy.

dec. 7. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy télen egyáltalán miért volt nyitott állapotban a napfénytető?
dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia


Úgy, hogy azt is letakarítottam. Ablakmosóval.

És úgy felejtettem

dec. 7. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

És elindul az autó?

Mert akkor menjtek vele egy fűtött garázsba.

dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerencse lesz ha nem lesz anyagi totálkáros az autó a fedélzeti rendszerrel illetve a kárpittal együtt....
dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az auto tönkre ment .
dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ho alapbol kisebb gond, mert a vizzel ellentetben kevesbe tud bemenni a resekbe. A hideg nem olyan nagy problema, a legkisebb tureshatar elektronikanal a 0-70 celsius, de autoiparban jellemzoen nagyobbat hasznalnak (lemegy -20 vagy akar -40-ig is). Kikapcsolva persze tovabb birja. Ha kiolvasztod, akkor a hobol viz lesz, es elaztatja az elektronikat, nagyobb bajt csinalsz vele.

Ha van "vizes porszivo"-d (nagy, fuggoleges henger alaku, ami egy tartalyba csapja ki a port), azzal probalnam meg kiszedni belole a havat. Mar ha nem allt teljesen ossze. Simaval ne allj neki, mert a ho megolvad, es a viz a porszivot is tonkrevagja, meg is razhat! Ha nincs ilyened, kornyekbeli benzinkutakon erdeklodhetsz (neha tankol valaki dieselbe benzint vagy forditva, valami hasonlo szerkezettel szoktak olyankor leszivni a tartalyt, szoval fel vannak ra keszulve).

A karpitnak is jobb, ha nem vizezed ossze, hanem anelkul tavolitod el rola a ho nagy reszet.

dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!