Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop és kontroller? Meglehet...

Laptop és kontroller? Meglehet úgy oldani, hogy HDMI kábellel a gépet hozzákötöm a TV-m hez és kanapéról játszom kontrollerrel?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval az a helyzet hogy laptopot hozzá lehet kötni tvhez HDMI kábellel,majd utána azt rákötni egy kontrollerre,és így játszani? A tvm okos tv és így gondoltam ez egy jó megoldás lenne mivel nincs xboxom és nem is szeretnék venni mivel nem vagyok egy nagy gamer ezért feleslegesnek tartom, ritkán játszok de azért ez a megoldás jónak tűnik ha valóra váltható.Nekem most az a lényeg hogy ahogy leírtam,az úgy megoldható-e? Mivel már rég gondolkodom ezen.. és írjatok milyen kontrollert vegyek melyik lenne jó? Előre is köszönöm a válaszokat és remélem azért annyira nincs kihalva ez az oldal :)))

dec. 11. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Laptopra tudod a kontrollert csatlakoztatni, nem a tvhez.
dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak így játszok, igaz ps4 kontrollerrel, mert nekem az van itthon.
dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így szoktam játszani régebben amikor laptopom volt.

Most meg az asztali gépem van direktben rákötve a tv-re, gyakorlatilag azt használom monidotnai.

Egy nagyon régi logitech kontrollerem van.

Azt is megcsinálhatod, hogy a laptopon és a tv-n más-más képet láss.

dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# te is a gépet hozzá kotod tvhez ill. Kontrollerhez? És már lehet is játszani? :D köszönöm a válaszod.
dec. 12. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Rákötöd a gépet a tv-re és zgyanaz fog megjelenni mintha monitorra kötötted volna. start menü meg a többi. elindítod a játékot és már csapathatod is neki.
dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BT-szal csatlakozok a laptophoz a ps4 kontrollerrel, a laptop hdmi-vel össze van kötve a tv-vel és csapatom. Hibátlan így tolni fotelből :D
dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!