Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A laptopom mindig amikor valamit le akarok tölteni a (Microsoft edge-ből mivel nincs chrome-om mert nem tudom letölteni) például múltkor le akartam tölteni az epic games-t és ahogy próbáltam volna megnyitni a fájlt azt írja ki "a pc védelme érdekében javasoljuk hogy a Microsoft által ellenőrzött alkalmazásokat szerezzen be" vagy a másik "a biztonság és teljesítmény érdekében a windows ezen üzemmódja csak a Microsoft által ellenőrzött alkalmazásokat futtatja"és utána ott van hogy másolás vágólapra vagy mégsem hiába nyomom a másolás vágólapra semmit az ég világon nem csinál.és már nagyon idegesítő..nem tudom miért írja ki ezt. 1 éve kaptam a laptopom (Asus e510) és a Windows 11 van rajta. Semmit de tényleg semmit nem tudom letölteni. Csak a Microsoft storebol de ott meg szinte szar sincs... szóval kérlek segítsetek mitévő legyek? Vigyem el olyanhoz aki ezzel foglalkozik?vagy újat kéne venni? Bár azt nem nagyon szeretnék de ha muszáj, akkor muszáj. Illetve suliba is kellene letöltenem pár alkalmazast és azokat se engedi. már nagyon szeretnék játszani is rajta. Előre is köszönöm a válaszokat! és olyanok írjanak akik képbe vannak ilyen dolgokkal vagy akiknek volt hasonló problémájuk!

dec. 12. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra hogy azért lehet mivel S módba van. És ha ez lenne a probléma, valaki segítene hogy tudom vissza állítani "simára"? Nagyon fontos lenne
dec. 12. 20:37
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!