-Lenovo m10 fhd plusz 4 gb ram , 64 gb rom. 2. Gen. -Huawei Matepad T10s 4gb ram, 64 gb rom. Melyik jobb ?

Figyelt kérdés
dec. 18. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mire. Van hogy az egyiknek a kamerája jobb picit, cserébe a másiknak a ramja gyorsabb pl.

Itt megtalálod az összehasonlítást.

[link]

dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kamera nem lényeges. Nem nagyon értek hozzá, ezért kérdezném hogy melyikbe gyorsabb a ram ?
dec. 18. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Lenovo M10 fhd plusz 4/64 GB: Nagyon rossz, laggol, a HD videókat már nem viszi, Telekom TV GO adásokat nem viszi, akadozik, szaggat, menüje is akad, sokszor kilép magától, most vittem vissza Vodába. Nemzetközi fórumokon is panaszkodnak, Lenovo ajánl pár beállítást, de egyrészt az enyémen semmit nem használt, másrészt órákig ki fog ezzel bíbelődni? A 2 éves szintén Lenovo (Yoga) tabletem kategóriákkal jobb és akkor kb. ugyanennyibe került, ehhez képest ez egy nagy csalódás. Állítólag az Android 12 miatt van, valószínűleg rosszul lett rákonfigurálva.
dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 as : Köszönöm az infót. Youtubon néztem plusz olvastam hasonlókat róla én is. De a Huawei tabrol nemm találok infót, pontosabban magyarul .
dec. 18. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Huawei nem tudom milyen, anno mikor volt ilyen tabletem, nekem tetszett, vitt mindent akadásmentesen, csak már a megvétel után 6 hónappal nem jött rá Android frissítés. Én inkább Samsungnál maradnék, de ha mindenképpen csak ez a kettő játszik, akkor a Lenovo tuti nem.
dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!