Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth erősítőt...

Milyen bluetooth erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy hangfalat szeretnék vezeték nélkülivé tenni.

A következő hangszórók vannak benne:

2db JBL 16 centis mély, 35W

2db SAL 10 centis közép, 40W

2db JVC 2.5 centis magas, 100W


És olyan erősítő kellene, ami különtudja szedni a mélyet és a középtartományt, hogy a középsugárzóra ne engedje rá a mély tartományt.

Gondolok itt olyanra, amin van akár 6 kimenet is, és 2 a mély tartományhoz van, 2 a középhez, és 2 magashoz. Akár lehet 12V-os is, csak ne kelljen adapterezni, hanem akkuról menjen.


dec. 19. 13:33
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
Hangváltó használata egyszerűbb lenne, így csak egy mono erősítő kellene egy hangfalba. Vagy 3 erősítő (Tri-Amp) külön meghajtva az erősítőt, de így is kellene valami megoldás , direktbe nem túl jó rákötni.
dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

[link]

Ha jól értem, az inputba megy az erősítő speaker outjából kijövő vezeték, a másik kettőbe pedig a mély és a közép hangszórók? Akkor ilyen hangváltóból kell 2, egyik a bal oldalhoz másik a jobb oldalhoz. A csipogókon alapból van szűrő így csak a magas hangokat játsza le, ezeket be lehet kötni pl a középsugárzóval egy csatlakozóba?

Illetve mekkora erősítő érdemes? Nézegettem autós fejegységeket, ezekben van BT, USB, Jack. Jelenleg egy 120W-os erősítővel tudtam tesztelni a hangfalat, jól szól, de olyan 75% hangerőnél már torzít. Egy ilyen 50W-os megfelelne?

[link]

dec. 19. 17:07
 3/3 A kérdező kommentje:

Bár ahogy nézek képeket fejegségekről, csak 1 pin-t látok ami az akkutól jön:

[link]

van egy +12v power, de melyik a -? Vagy a ground wire lenne? Csak nekem az földelésnek tűnik legalábbis a nevéből azt következtetem ki.

dec. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!