Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékra is alkalmas...

Milyen játékra is alkalmas vezeték nélküli fejhallgatót ajánlotok kb. 30.000Ft-tal bezárólag?

Figyelt kérdés

PC-hez keresek vezeték nélküli fejhallgatót az alábbi szempontok szerint:


-Bluetooth, de lehetőleg inkább USB dongle-ös kapcsolat

-Relatíve alacsony latency

-Fület körülölelő dizájn

-Zárt kialakítás, ez talán a legfontosabb


Jelenleg egy nem is annyira olcsó Sennheisert használok, ami több sebből is vérzik. Már néhány perc után kényelmetlen, fáj tőle a fülem, olyan latency-je van, hogy játékra totálisan alkalmatlan, ráadásul papíron ugyan zárt, de mégis szinte teljes hangerővel szól a külvilágba is. Ezen hiányosságokat kiküszöbölvén szeretnék új fejhallgatót vásárolni. Nyilván ekkora keretből nem várok felsőkategóriás élményt, de hogy ennél csak jobb lehet, az is biztos. Ahogy láttam, ebben a szegmensben azért már találni normális márkákat, úgy mint Logitech, Razer vagy ASUS, szóval jöhetnek a javaslatok.



dec. 25. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
semmilyet
dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kopp kopp! Nem ismersz minden magyar szót? Nem mindenki tud angolul!

Latency = késleltetés (bár nem tudom, ez itt mit jelent)

Dongle: az mi?


Amúgy nem tudjuk, mi Neked a kényelmes, “fülre álló”, csak kinézet és papírforma szerint lehet alapozni a dologra! De amúgy 30 ezerig elég gyér a választék, főleg a jobb fajtákból!

Játékhoz gondolom lényeges a mikrofon, ha multiban játszol haverokkal, ez alapján pedig összevetve az árral és a tulajdonságokkal is, a legjobbnak tűnő, amit találtam:


JBL Quantum 350

dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!