Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL Flip 6 recseg, ropog de...

JBL Flip 6 recseg, ropog de csak egy telefonnal, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve van meg, újonan vettem, teljesen jól működött Redmi telefonommal. Még aznap is hallgattam, csak észre vettem, hogy jött egy frissítés a JBL-re. Sajnos firissítettem, és azóta nem lehet hallgatni, recseg, ropog, akadozik a hang.


Az érdekesség, hogy csak ezzel a telefonnal csinálja, a laptopommal, és egy másik talán Huawei telefonnan semmi baja.

Ez már egy hete tart, azóta töröltem a párosítást, mindent frissítettem a telomon, de semmi.

Most volt lehetőségem egy másik JBL hangszóróhoz csatlakoztatni a Redmi telefonom, és azzal semmi baja, tehát tényleg nem a telefonomnak van baja.


Csak ez a két termék lett hirtelen nem kompatibilis egymással. A hangszóró még garanciális 2 hónapig, netről rendeltem, megnéztem a szervizbe küldést, ha nem valós a hiba oka, akkor nekem kell kifizetni a futárdíjat oda-vissza. Félek igy elküldeni, mert ha mással működik akkor esélyes hogy ott sem találnak hibát, és fizethetek 3-5000 Ft-ot a semmiért.


Járt már igy valaki, esetleg tanács, ötlet???



dec. 29. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A telefon beállításoknál/tulajdonságok/ buldszámnál koppintás 8x(?), fejlesztői beállításokban találsz olyat, hogy Bluetooth hang, hang kodek vagy valami ilyesmi, és ott tudsz variálni rajta, hogy milyen beállításokkal menjen a Bluetooth eszköz, amire rácsatlakozol azzal a mobillal.


A Google is segít neked, ha esetleg elakadnál (Fejlesztői beállítások - Bluetooth).

dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!