Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam ajándékba egy vezetek nélküli füllhalgatót,mivel eddig nekem csak vezetékes volt. Az nekem furcsa hogy amikor belerakom a füllembe, akár egész nap használom nem megy le az aksi százaléka, viszont amikor belerakom a tokba, akkor pedig gyorsabban merül le. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy visszarakom és rögtön lemegy, hanem kb 10 perc alatt 15% megy el amíg a tokban van.


Ez mitől lehet?



dec. 31. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Selejtes szar
dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a pontos tipus?
dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
E6S
dec. 31. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Legutolsó ismert ár (2023-08-11): 5840.00


Ömmmm.... mit is várunk tőle?

dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Az erosen ketlem hogy egesz nap hasznalod ilyen fulhallgatok jo ha 4 orat kibirnak
jan. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nevenincs hulladék esetén örülj, hogy egyáltalán működik.

Ne sértődj meg, de normális bluetooth füles 15 ezernél indul, és akkor az még a hagyományos, vezetékkel összeköttött darab. Az ilyen airpods stílus az 20 fölött van, amit már érdemes is megvenni.

jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En 8000é vettem a xiaomi bt fulhallgatot es teljesen jo
jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak jók, és ki lehet fogni jóárasan, de egy-két órányi kutatgatás megelőzi a jó választást azért, ami ugye annak éri meg, aki nem nagy órabérekben kénytelen gondolkodni... Amivel persze semmi gond, most épp nekem is ilyen időszakom van, csak úgy gyűlik az arcoskodnivaló jóvételvót sztori :P
jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!