Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek...

Milyen fülhallgatót vegyek egy HyperX Cloud 2 után?

Figyelt kérdés

Nagy csalódás ez a fejhallgató, értem hogy Takstar Pro 80 eredetileg, viszont második cloud2-m használom, és mind a kettőnél elkezdett recsegni valamelyik oldali hangszóró, ha tettem rá egy kis mélyt equalizerrel (mivel semennyi mély sincs benne alapból).

Nincsenek nagy elvárásaim. mikrofon se kell rá, vezetékes legyen, és az egész fülem lefedje. keret nagyjából 30-50k.

Esetleg külső jackes erősítőt megéri használni? (pl. FiiO K3)



jan. 1. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a mélyek fontosak akkor ATH-M50X felé nézelődnék leginkább.

Fiio K3 szerintem jó választás lehet, de előtte azért megkérdezném a prohardveren hátha tudnak aktuális best buy ajánlatot(fejhallgató erősítő és DAC topikban).

jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!