Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények erről hangfalról?

Vélemények erről hangfalról?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi jó..nyilván aki érdemi zenét akarna hallgatni annak ezek értékelhetetlen termékek. 15x 1 csillagos értékelés és még ki tudja . Értékelhető hangot nem fogsz kapni ennyiért. Edifier R1380DB - felsőbb kat - Adam audio T7V . A házimozi rendszerhez kell konkrét erősítő megfelelő effektezéssel, kábelezéssel ami azért közelebb áll a millióhoz. Pl. [link] Meg azt kell megérteni, hogy nem 1-2 évre kell tervezni, ha jó esetben kibír annyit.
jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen ismeretlen noname márkát sose vennék! “Olcsó húsnak híg a leve”, ahogy a mondás tartja, és a márkáján kívül is ez bizony túl olcsó a tudásához képest! 140 Watt, 5.1-es hangrendszer, mindössze 30 ezerért - mevetségesen olcsó, a kutya se hinné el, hogy nem bóvli!

Csak szemléltető példának: Trust GXT 658 Tytan: szintén 5.1-es hangrendszer, de csak 90 Watt, viszont 60 ezerbe kerül! Na ez minőségi cucc, ismert márka, és ez egy reális ár az ilyenért!

Mik az igényeid? És mennyi pénzed van rá?

jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 igazabol csak zenehalgatasra kellene volt nekem ilyen noname hangfalam 2.1 A+ ms30 szinten emagon lehetett csak kapni 2019 nyaran vettem sajnos a 2023 nyáron megadta magát

Ilyen hangszórója van 4 ismerősömnek háromnak időnap előtt beszart zúgott búgott stb, viszont van olyan ismerősöm akinek 5 éve megy

jan. 1. 22:55
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ergo van 4 ismerősöd, akinek ilyen van, 3-nál megadta magát hamar, nem túl jó arány akkor. EMAG-nál sokszor macera az ügyintézés, ha rossz valami, vagy garancia kell.
jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!