Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit ajánlanátok filmnézéshez?...

Mit ajánlanátok filmnézéshez? nagyobb (20-28) monitort vagy projectort?

Figyelt kérdés
Évek óta nem nézek tévét, készülékem, előfizetésem sincs. Viszont havonta 1-2 filmet megnézek, és laptopon nem túl élvezetes. max. 100 ezer ft értékben gondolkodom.

jan. 3. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha csak filmet akarsz nézni, akkor szerintem projektor. Ha játszani, dolgozni vagy másra is használnád, szerintem érdemesebb egy monitorba fektetni.


Nekem egy egy 55" tv-m van filmezni és játszani, bár én sokat játszom.

jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

100k-ért nem kapsz értelmes projektort. Ráadásul azt nem is lehet mindig használni, csak jól besötétítve, meg kell hozzá hangszóró is.

Vegyél egy tv-t és hdmi-vel ráküldhetet a laptopról a képet. Van benne elég jó hangszóró is. Máshoz is lehet használni, nem csak filmezéshez. Én is tv-t használok monitor helyett. Azt is megcsinálhatod, hogy veszel külső merevlemeut, ssd-t és arról nézed a filmet a tv-n, nem kell még a laptopot sem járatni.

jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A projektor ha nem profi cucc, akkor nem olyan jó, plusz macerás beállítani, sötét kell hozzá, hang cucc külön. Olcsóbban kijössz még egy nagyobb tv-vel is.
jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem TV-t vegyél, azt hosszútávon is használni fogod. Ha nagyon olcsón akarod megúszni, fogsz egy jó adatátvitelű sebességű hdmi kábelt és rákötöd az olcsóbb tv-re a laptopot.
jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 3. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:

100 ezerért TV lesz a nyerő mindenképp!!


Épp van egy hisense akcióban. Bár ez se túl nagy méret 50"-csel, de okos és 4K

[link]


20-28" pedig felejtős filmezésre. Ez a normál monitor méret, amikor ott ülsz közvetlen előtte az asztalnál. De filmet nem így nézel, hanem fekve, kanapéban fetrengve, stb.

Így legközelebb 2 méterre van tőled a TV, amibe már belefér az 55-60" is. Ha meg már 3-4 méterre van a kijelző, akkor 70" felett is lehetünk ideális méretben.

Szóval az árat figyelembe véve vagy van ez az egyetlen db 50"-es hisense, vagy használtpiac.

jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!