Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam ajándékba egy Apple...

Kaptam ajándékba egy Apple vezetek nélküli fülest. Sajnos az akksi rosszalkodik. Így tudom garanciát tárni? Ahogy csatlakozik kiírja hogy jótállás 2024.12

Figyelt kérdés
jan. 3. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképp, ha csatlakozáskor kiírja a készülék a jótállás végének dátumát, akkor lehet garanciát tárni, kolálni vagy akár purpumálni is.
jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Automata javító nélkül egy örökkévalóság írni iphoneon😀 azzal meg néha katyvasz
jan. 3. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha garis akkor kérj javítást vagy cserét, de pontosan mit takar az, hogy az "aksi szarakodik"?
jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
30 óra üzemideje lenne a tokkal, amiből 5x kellene feltöltenie a pods-okat, de ezt egyszer tudja csak.
jan. 3. 19:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint 2 óra hallgatás után vissza teszem, lemegy 40%-ra a tok, megint 2 óra hallgatás után lemerul, ha vissza teszem
jan. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!