Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott egy Lg Led tv. Miért...

Adott egy Lg Led tv. Miért "Villog" ?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy, amikor bekapcsolom X ideig rendesen megy de egy idő utàn ami lehet 30perc vagy akár 2 óra is a kép elkezd "villogni" nem eltűnik a kép hanem a színek fakók lesznek. Először a hátérvilágításra gyanakodtam szét is szedtem ki is mértem semmi baja + tesztnek 2 órán át meg is figyeltem bekapcsolva. De viszont az alaplap nagyon felmelegszik 30 perc alatt . Az alaplap alatt volt is egy részen barna folt gondolom a hő miatt, de még ez se a vészes verzió mert letörőlhető volt róla. Most jön a kérdés akkor ez most alaplap avagy inkàbb tápegység hiba lehet?

jan. 6. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A letörölhető barna folt, a por lerakódás.

Hogy mi a hibája a tévédnek, innen nem tudjuk diagnosztizálni.

Egy szervizhez kell egészen közel vinned.

jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a folt tàjékozatatlak nem por volt ... Nem kellett szervíz megoldottam kicseréltem a t-cont az alaplapot + tápegységet 20 ezer forint volt.... Nem fizetek soha szerelőnek feleslegesek egy javítàst ami kb 30 ezer Ft kb 100-150 ezer ért végeznek haszontalanok és ha vannak szerszámaid rájössz hogy kb semmit nem tudnak amit megne tudnál tanulni tapasztalati úton kb 2 nap alatt .. Jah és a 85% kókler .Ha màs is így járna alaplap hiba volt . Amit keményen 4 csavar és pàr kábel vissza dugása fog, beírod a típust eBay/ amazon de még magyar cégek is árulnak ( kicsit dràgàbb a magyar de gyorsabban megjön)..
jan. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!