Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebből a négy tévé közül...

Ebből a négy tévé közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a négy tévét:


Samsung QE75Q70C

Samsung QE75Q80B

Sony Bravia KD-75X85K

LG 75QNED813


Főként filmezésre és PS5-re használnám. Eddig mindig Samsung tévéink voltak, és meg vagyok velük elégedve. De ha megéri, nyitnák a Sony vagy az LG felé is. Lényeg, hogy tudja a 120 hz-et, 4k-t és a hdr10+-t.


Ti melyiket választanátok, és miért? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



jan. 7. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 2 márkával van tapasztalatom.


Samsung: szép kép, gyors az internetes része, jó hangzás. egy 2013-as és egy 2020-as Samsung TV-m volt.


Sony: szép kép, de itt a beállítások nem logikusan vannak elrendezve, a youtube és a netflix eléggé lassú, a hangzása nem rossz, elég sokféle csatlakozója van. 2016-os TV.

jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én LG-t választanám, mert a képalkotás királya mindig is az LG volt, viszon most, 2024-ben őszintén a márkát sem nézném, csak azt, hogy android rendszer legyen rajta egy elfogadható hardverrel. Az ilyen LG WebOS meg hasonlók olyan szinten borzalmasak, hogy el sem hinné az ember.
jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ránéztem az LG-re és őszintén, nagyon komoly. Nem hiszek az 5 csillagnál alacsonyabban értékelőknek, szerintem más márka bérencei. Nekem a legolcsóbb LG 4k tv-m van, kb. 6 éve már, de még mindig el vagyok ájulva a képminőségtől. Biztos, hogy ezután is az LG-t választanám.
jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Sony-t. Android TV és ugyanúgy LG panel van benne.
jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezeknek a tudatában egyértelműen a sony-ra szavazok!
jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!