Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3-4 éves LG okostévénél...

3-4 éves LG okostévénél milyen hiba az alábbi, hogy tudom javítani?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom, megjelennek a bekapcsolási elemek, alul az ikonok, utána megjelenik az aktuális csatorna neve és elsötétül a kép, se kép, se hang. Amikor megnyomom az OK gombot középen, kiírja a szokásos elemekt, hogy újrakezdés, felvétel, stb., katt az újrakezdésre és ekkor jelenik meg a kép és a hang, így tudok tv-t nézni. Tegnap még semmi baja nem volt, ma ezt tapasztalom.

Megnéztem a használati utasítást, nem találtam ilyen hibát.



jan. 14. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

huzd kia dugót a falból és dugd vissza


hátha megjavul

jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Visszaállítás gyári alaphelyzetbe, szoftverfrissítés feltolása.

Hátha így késleltetni tudod a NAND flash memória problémáit, az újraírások segítségével. Végül lehalhat teljesen.

jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül az 1. hszó ötletét próbáltam még másnap és működik. Azóta nem jött elő a hiba, kopp, kopp, alulról 3x stb.

Köszi mindkettőtöknek. :)

febr. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!