Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretném csatlakoztatni az...

Szeretném csatlakoztatni az ebook olvasómat számítógépre, viszont amikor összekötöm őket, nem akarja felhozni a párbeszédpanel ablakot, amivel ezt megtehetném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam 2 usb kábellel, 2 számítógéppel, de nem működött. Az ebookon be lehet állítani, hogyan reagáljon, ha összekötöm számítógéppel, de ez se segített. Pocketbook olvasóról van szó

jan. 20. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Amikor rádugod az olvasónak be kell kapcsolva legyen és ott kiírja hogy engedélyezed e a csatlakozást ,az ok-d le
jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdés, hogy ezt az ablakot nem hozza fel
jan. 20. 22:52
 3/8 anonim válasza:

nekem magától feljön , gondolom engedélyezni kell a csatlakozást

milyen os van ?

jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, engedélyezni kell, de nem tudom, mivel nem hozza fel a kérdést

Egyébként tölteni mindig elkezd, szóval érzékeli az olvasót a gép, csak ez nem akar összejönni


Kérdésedre válaszolva: windows 10

jan. 20. 23:22
 5/8 anonim válasza:

már mint elektromos töltésre gondolsz ,ahhoz nem kell hálózati kapcsolat csak fizikai .

sajnos win nél nem tudom linuxom van

jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jan. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A számítógép nem egy laptop véletlenül, ami közben töltőn van?

Mert az én régebbi ebookom mindig azt csinálta, hogy ha összedugáskor a laptop töltőn volt, akkor mindenáron az ebook is tölteni akart. Ha a laptop csatlakozóját kihúztam, akkor egyből feldobta a párbeszédablakot, hogy akkor töltés legyen-e, vagy adatátvitel.

febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, köszönöm hogy leírtad (igen, laptop)

Sajnos most nincs nálam, de feltétlenül megnézem majd (bár ha nem csal az emlékezetem, nem csak akkor próbáltam, amikor töltőn volt..)

febr. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!