Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy ps5 kontrollert...

Ha veszek egy ps5 kontrollert azt rögtön tudom csatlakoztatni a gépemhez?

Figyelt kérdés
Egy barátom azt mondta hogy elöbb le kell frissíteni egy ps5-ön ami nekem nincs

jan. 23. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

lehet pc-n is frissíteni

jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
x-box kontit vegyél az garantáltan kompatibilis nem kell semmi ügyeskedés hozzá. Amúgy a ps kontrollert is lehet csatlakoztatni csak le kell tölteni a sony honlapjáról egy szoftvert hozzá, de van oylan játék ami nem támogatja . De vannak kifejezetten pc hez is jó kontrollerek.
jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És tudtok ajánlani jó pc-s kontrollereket?
jan. 23. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Steam Inputon keresztül minden játékkal használható a PS controller is. Semmilyen emulátort vagy szoftvert nem kell hozzá letölteni, csak a Steamen keresztül legyen indítva a játék, ennyi a lényeg.


"És tudtok ajánlani jó pc-s kontrollereket?"


Bármelyik Xbox controller. Külső gyártóktól is ugyanazt kapod meg, csak át van festve, esetleg ki van egészítve hátsó gombokkal.


Vagy vásárolhatsz valóban PC-s kontrollereket, de azok hagyományos joystickként jelennek meg, nem garantált, hogy xbox-ként ismerik fel a játékok.

jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
XBOX kontrollert vegyél, mert az 100% kompatibilis PC-re is.
jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a haverod miről beszél, tegnap vettem, gyakorlatilag 5 perc alatt összehoztam a PC-vel és még csak nincs is PS5 a közelemben.. Ha PC-vel, BT-on keresztül használnád, akkor kell egy DS4windows emulátor progi, kényelmes, a háttérben fut, nem kell bűvészkedni vele. PC-n kábellel használva viszont használhatók az extra funkciók is, BT-n ezek nem érvényesülnek, hiába is támogatja a játék. CP2077-nél pl felkeményednek a ravaszok, a rendőrségi rádió szól a kontrollerből, illetve, ha üldöznek kék-pirosan villog a kontroller. A motor irányításnál is felkeményednek a ravaszok, mintha bowden lenne. Szóval tényleg sokat ad a játékélményhez le a kalappal a Sony előtt! Egy Xbox xs kontroller mellé vettem, az Xbox ugyan kényelmesebb nekem, de a Sony nagyságrendekkel többet tud.
febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A controller frissítéséhez van PC-n használható szoftver:

[link]

febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!