Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri-e egy Kivi márkájú...

Megéri-e egy Kivi márkájú tv-t venni, mit hallottatok erről a márkáról?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan erre a modellre gondolok: KIVI 55U750NB 4K, nem túl drága, nem is magas minőségű tv, de egy ideje szemezgetek vele. Van-e bárkinek személyes tapasztalata a márkával kapcsolatban?

jan. 25. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vennék ilyen nevű tévét.
jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A márka miatt nem vennék én se. Viszont a márka nem minden. Most nehogy már veszel egy tv t több mint 100 ezerért és ne működjön azért mert nem samsung vagy lg márkájú. Én Hiensét vettem mert fele annyiba került mint a márkásabb társai és imádom. Tök ugyan olyan. Biztos működik meg jó tv a Kivi is de nem ismerem.
jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gyik123 ***** válasza:

"A KIVI egy nemzetközi vállalat, amely okostévéket fejleszt és gyárt. A KIVI eredetileg Ukrajnából származik, és 2016-ban alapították. Ma már nagy nemzetközi vállalat, a központja Budapesten található. A kutatás-fejlesztési részleg Európában és Ázsiában található, a termelést pedig a világ nagy gyártóüzemeiben végzik. A televíziók gyártását a SHENZHEN MTC CO. LTD végzi Kínában. A KIVI termékei Európában és Ázsiában kerülnek értékesítésre.


A KIVI stratégiai partnere az MTC vállalat, amely a szerződéses TV-gyártás világvezetői közé tartozik. 2020-ban a KIVI hivatalosan is a Google és a Netflix tanúsított partnere lett, és kiadta a Google Android TV 9 alapú új TV-sorozatát. A KIVI televíziók szoftvere az Egyesült Államokból származik, és a vállalat folyamatosan frissíti a szoftvert, új funkciókat és képességeket ad hozzá."

jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gyik123 ***** válasza:
jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Azért a Hisense-t sem mondanám noname-nek, bár tapasztalat, összehasonlítás nélkül tök ugyanolyannak sem (mint pl. egy LG), nyilván nem olyan. Azt azért nem mondtam, hogy jobb lenne (bármelyik modell).
jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam legalább olcsó lesz ez a TV, de nem. Ennyiért már samsung is van, 145 ezer.

Olcsóbban hisense, TCL is okésabbak ennél, bár google tv vonalat én amúgy kerülném. Nem bejövős.


Illetve arra figyelj, hogy újabb modell legyen, bármit is választasz. Tovább kap frissítést. Tehát 2022-es az már necces, 2023 a javasolt. Kis utánanézést megér.

jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sok embertől hallottam, hogy TCL tévé jobban megérné, szóval hallgatok rájuk.

Ez a modell: TCL 50C644 nagyjából jónak tűnik számomra, 2023-as évjáratú, azonban már nincs forgalomban, illetve csak az alzától érhető el jelenleg(ahonnan még nem rendeltem, szóval ehhez is kicsit félve állok hozzá).

A tlc.com oldalán termékinformációs adatlapon az áll, hogy miután már nem lesz forgalomban azután legalább 8 évig van kötelesek szoftver- illetve firmware frissítéseket kiadni.



Van ennek a tv-nek egy eggyel újabb verziója TCL 50C645, ami még forgalomban van, viszont ez csak a mall.hu oldalán kerül ugyanannyiba mint a 644-es típus, amiről nem szeretnék rendelni, mert jót nem, de rosszat hallottam, nem is keveset, illetve más boltokból ez 10-15ezerrel drágább

jan. 26. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!