Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A VR szemüvegekhez kell egy...

Para Norman kérdése:

A VR szemüvegekhez kell egy PC/konzol amin futatthatják a játékot vagy maga a szemüveg is képes rá?

Figyelt kérdés
Most jelentették be hogy még idén kijön a Metro Awaking de csak VR-ra. Épp ezért szeretnék venni egy VR szemüveget és ha minden igaz akkor a Meta Quest 2 játszható lesz a játék. Viszont itt az a kérdésem hogy ez a típusú VR szemüveg már képes arra hogy magának futtathassa a játékot vagy kell legyen hozzá egy PC/kontroller. Van egy PC-m ami eddig jól vitte az első 2 Metró játékot és az Exodust is elvitte de az sajnos csak alacsony grafikával.
febr. 1. 16:16
 1/4 anonim válasza:
27%

Nem ismerem a VR világát, de ne adj annyira arra, hogy elviszi a VR játékot is.


Ha jól tudom VR-nál a videokártyának 3x képfelvételt kell kiszámolnia.

febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ismerem a VR világát"


Kár is akkor a baromságot terjeszteni.


"Ha jól tudom VR-nál a videokártyának 3x képfelvételt kell kiszámolnia."


Kivéve, hogy nem.



Nagyjából 3 másodperc kideríteni, hogy az összes quest standalone, amellett, hogy használható pcvr-ként is. vezeték nélkül.

febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Psvr2 kell hozzá és ps5
febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Oculust Questben van saját proci és tárhely, ő valamilyen szinten tud PC nélkül is játékokat futtatni, de hogy a választott játékod elmegy-e rajta, vagy kell a PC is azt passzolom.

PSVR2-t én nem javasolnám, nagyon csúnyán lehúzták , sokan el is adják, és még egy filmet se tudsz rajta megnézni, mert nem támogatja. Számomra már ott bukott, hogy nagy a kezem, és így eleve nem is biztos, hogy beférne a gyűrűbe.

[link]

febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!