Ha rendelni akarok egy ps4 cuh 1216b - hez blu ray-t, és olyat találok ahol azt írja h 1200 vagy 12xx széria akkor az megfelelő ?

Figyelt kérdés

febr. 9. 17:40
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Ha jól értelmezem a kérdésedet akkor hasonló cipőben jársz mint én..

Nem működik jelenleg a Blu-ray meghajtód a psben? Ha ez így van nálad milyen hibajelenséget produkál?

Nekemis 1216B Fat szériás van egyébként és meghibásodott a Blu-ray meghajtó,én is megoldást keresnék a javítására. (Ha esetleg a Meghajtóhoz is tudsz beszerzési forrást/linket adni azt megköszönném!)

febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hello, én rendeltem egy új blu rayt, jövőhéten jön, aztán írok a fejleményről neked, értek a számítás technikai dolgokhoz, és szét is szedtem, csak úgy vettem olcsóbban h hibás volt, és ennyi.
febr. 20. 21:49
 3/3 anonim válasza:

Hello.

Köszönöm a válaszodat és a segítséget is! :)

Ha szabad kérdezni,honnét rendelted és mennyibe került kb.?

febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!