Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4 Pro-hoz monitor/TV vásárlás?

PS4 Pro-hoz monitor/TV vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban került hozzám egy PS4 Pro, és szeretnék egy monitort vagy TV-t vásárolni hozzá. A kérdésem az lenne hogy ehhez a konzolhoz inkább érdemes lenne már a 4K felé mozogni, vagy az 1080p is bőven elég lehet? Tudom hogy a Pro már tudja a 4K-t is, viszont 4K-ban is ugyan arra az fps számra képes mint 1080p-be? Évekkel ezelőtt mikor PC-n játszottam nekem tökre elég volt a 1080p is, így nincs feltétlen igényem a 4K-ra. Vagy ad annyi pluszt ami miatt megérné a 4K? Játékokkal nem feltétlen a legújabbakkal játszom, inkább Skyrim, God of War, Gran Tourismo 7, Horizon, Nioh, Farcry 5-6 és stb ami érint. Leginkább az fps ami fontos lenne számomra.



febr. 11. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van otthon HDMI-s 1080p tv, akkor bőven jó az is. Inkább az input lag ami érdekes, érdemes a kepjavitást kikapcsolni, vagy ha van gaming mód, használni
febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!