Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót vegyek 15...

Milyen fejhallgatót vegyek 15 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Február végén névnapja lesz és meg szeretném őt lépni egy over ear fejhallgatóval. Szeret sorozatokat nézni, amikor vonatozik, nagyrészt akkor használná. Jelenleg sony fülhallgatója van és azzal nagyon elégedett.

febr. 17. 15:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
Rózsaszínűt.
febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Mennyit szánná rá? Vezetékes legyen vagy anélküli? Kell zajszűrés?
febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

Biztosan vezetéknélkülit vennék, már csak azért is, mert szinte biztos vagyok, hogy telefonról használná.

[link]

Ez szerintem teljesen rendben van és nincs is elszállva árban.

febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk ha van neki egy amivel nagyon elégedett, akkor biztos egy fejhallgató a legjobb ajándék?
febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%
A felhasználási célra szánt fejhallgatók a hifi kategóriába esnek. Azok se nem esztétikusak egy vonaton (baromi nagyok), se nem olcsóak. Szerintem gondolkozz másban. Névnapra nem szokás nagy értékű ajándékot adni.
febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

#5.

AKG AKG K612pro-tól a Hifiman 400I-ig sok fejes járt már nálam, de ez nettó hülyeség amit te leírsz.

Ha valaki utána jár kap olcsón is normális fejhallgatót, csak nem olyat kell venni aminek nagy neve van. Mert ott a rászitált brand-t fizeted meg.

Az első nagynevű fejhallgató amit meg szabad venni az a Sennheiser HD600.

Szívesen beszélhetünk erről a témáról, de valószínűleg a kérdező lányának nem egy láncra kell egy fejhallgató, hanem csak hétköznapi felhasználásra.

Jöhet egy csomó piros, de igen is jó választás, amit a 3-mas válaszban linkeltem.

Ennyiért teljesen rendben van, ezerszer jobb, mint az adott árkategóriában lévő JBL/Sony vonal.(WH-1000-res széria aláírom jó is, de nem hiszem, hogy most ebben az árkategóriában kell fejes)

febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
A HD600 100 ezer Ft. felett van. De ha tudsz olcsó hifi fejest mutatni, akkor tessék. De tényleg hifi legyen, ne csak rá legyen írva! Én nem tudok ilyet. Lehet lepontozni.
febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

[link]

[link]

1-2 példa, de ha nagyon ráállnék a témára találnék még párat, K612 Pro is már egész rendben van.

Ha lehet planár akkor 30-40 ezer körül már kapsz egész jókat a Hifiman kínálatából.

febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%
Az Omintronic egy ócska sz.r, az M40x egy belépőszintű stúdió fejhallgató. Az említett AKG megint a nem túl olcsó kategória, de valóban belépő szintű hifi.
febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
#4 Fülhallgatója van! A kérdező fejhallgatót szeretne venni neki. Mit nem értesz?
febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!