Szerintetek így lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy ps4 pro-m,és beszeretnék szerezni egy ps5-öt nem a digital editiont hanem a lemezest,és az a kérdésem hogyha a sima ps5-öt megveszem akkor ha megvásárolok a playstation storeból mondjuk egy játékot ami kell nekem,azzal ugyan úgy tudok játszani? Mert úgy hallottam hogyha a digital editiont veszem meg akkor csak a storeból tudok játékokat letölteni és játszani.

Minden segítő válaszra megy a zöld pont :-) 16l



febr. 24. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Digital Edition-be nincs lemez meghajtó, ezért nyílván csak a digitális játékokkal tudsz játszani.
febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ez rendbe is van,csak csupán az itt a kérdés hogy a sima ps5-ön lehet játszani a storeból letöltött játékokkal? Úgy mint mondjuk a ps4-en hogy lehet lemezzel is és a storeból is?
febr. 25. 06:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lehetne?
febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz :) Erre voltam nagyon kíváncsi,de végre megkaptam a választ erre :)
febr. 26. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Van itt egy kis fogalmi zavar: a store-ból csak digitálisan tudsz játékot venni. A sima ps5 nem tudom mi, de azt írtad, lemezes verziót veszel. A lemezes verzióba pedig be tudod tenni nem csak a ps5 de a ps4-es lemezeidet is. Tehát tudsz játszani a store-ból vett digitális játékaiddal és a boltból vagy használtan vett lemezes játékaiddal is
febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem volt érthető,de ami fontos a lényeget megértettétek :)
febr. 26. 11:09
 7/10 anonim válasza:
#5 A ps4-es cd-t viszi a ps5?
ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 igen
ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#8 és ugyanonnan tudom folytatni a jatékot mint ahol abbahagytam a ps4-en. Tehát ha van egy fifa csapatom ultimate team-ben akkor az meg is marad a ps5-ön?
ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a ps4 mentéseket vagy pendrveról vagy a felhőből
ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!