Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek van Vortex márkájú tvje?

Kinek van Vortex márkájú tvje?

Figyelt kérdés
Pár napja vásároltam egy példányt ami 80 centiméteres és buta tévé nem okos.

márc. 22. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis aki hosszabb ideig használt ilyet annak mik a tapasztalatai.
márc. 22. 20:52
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Szervizemben is szokott lenni, átmeneti tulajdonban.

Amíg átadják és átveszik.

Erre mondják, hogy túl közeli barát.

Túl a barátságon.

márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk amennyit fizettem érte nagy elvárásaim nem lehetnek.Pillanatnyilag szép a képe.
márc. 23. 04:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha tévét akar valaki venni akkor...


-Sony

-Samsung

-Lg

-Philips?

márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van Samsung és Philips Is.A másik két márka nem jön szóba.A Philipsel sem vagyok túlzottan megelégedve igaz használtan vettem.A Samu az új volt és Made ín Hungeráj.Volt egy Szlovák gyártmányú Samsungom LCD azt váltotta a Vortex.Én szeretem a török termékeket, valószínű nem tartanak évtizedekig de ma már ez szinte mindenre elmondható legyen rajta bármilyen felirat.Például a Beko fagyasztó ládát nem cserélném el semmilyen más brandre.Ha fagyasztó akkor Beko.
ápr. 5. 21:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!