Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régebbi fajta tabletem...

Van egy régebbi fajta tabletem, Samsung Galaxy 3, lehetne-e frissíteni az androidot rajta?

Figyelt kérdés
Ha bármit le akarok tölteni a Play aruházból azt írja ki, hogy nincs kapcsolat, marha idegesítő, hogy x évente új eszközt kell venni, hogy tudja használni az ember,még ha kifogástalan állapotban is van és vigyázott rá! :@:@

márc. 23. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem
márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár évente??? Lol. A galaxy tab 3 egy 11 éves cucc. A megjelenésekor sem számított valami nagy durranásnak ennek megfelelően kapott 1 vagy 2 év támogatást. Ma már ez egy ipari hulladéknak minősül vegyél valami használhatót helyette.
márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kissé bonyolult, de lehet frissíteni. Simán rá tehetsz android 7et. De amit fontos tudni, hogy csak alapokra fogod tudni használni, mert lassú lesz.

Biztosra mondom, mert ezzel foglalkoztam sokáig.

márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3-as, privátban esetleg tudnál nekem segíteni? :)
márc. 23. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

Egyszerűbb ha rákeresel neten, mert hosszú téma lenne. Maga a szoftverezés itt van:

[link]

De ezen kívül kell pár driver PC-re és programok is.

márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemcsak a Play-ről lehet letölteni alkalmazásokat.

Nekem is van 10+éves készülékem, az egyiken még Android 2.3 fut, azt navigálásra használom, egy másikon pedig Android 5.

Play-en semmi sem működik, de pl. ApkPure vagy Aptoide simán megy.

márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.

A navigátor fut, viszont más már nem. Már maga a Chrome, youtube, fb nem támogatott android 5 alatt. Egyszerűen nem tudod megnyitni, mert frissítést kér, amikor pedig frissítenéd, kiírja, hogy android 5 alatt nem támogatott. Persze van még pár lehetőség mint pl a lite youtube, de az nem hivatalos, én napokon/heteken belül letíltják. Na meg kinézetre sem olyan mint a youtube...

márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is találtam mar videót róla, addig eljutottam, hogy tudom kezelni a telefon beállításokat rendszergazdaként, viszont a laptop nem ismeri fel amikor usb-vel csatlakoztatnám, ezt megoldja egy androidos usb illesztőprogram vajon?
márc. 23. 14:35
 9/9 A kérdező kommentje:
*mármint a tablet beállításokat bocsánat
márc. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!