Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet Xbox 360-as DVD...

Hogyan lehet Xbox 360-as DVD játékot átmásolni pendrive-ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a kérdéssel kereslek benneteket: hogy hogyan lehet Xbox 360-as DVD játékot átmásolni pendrive-ra. (Mármint megvan a játék nekem lemezen,csak nem olvassa be és azt írja ki hogy indítsam újra a gépet és tisztítsam meg,de semmi sem történik,és NEM RGH-s)
márc. 26. 20:18
 1/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
29%
Sehogy.
márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
RGH nélkül nem fog menni.
márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2/2 anonim

akkor most hogy oldjam meg hogy jó legyen szerinted?

márc. 26. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Max demókat tudsz futtatni, rgh abban is jó, hogy nem kell mellé a lemez. Ftp-n mehet a copy direktben a belső hdd-re.
márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Moddolt konzollal lehet csak játékok ripelni.
márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ooooo csak az a baj hogy nem is birok róla lemezt futtatni megpróbáltam mindent,de semmi sztem leaser hibás. Szerintetek mit csináljak tipp?
márc. 27. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe hogy javítsák meg
márc. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ.
márc. 28. 13:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!