Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a minecraft...

Mi a véleményetek a minecraft buzogányról (mace)?

Figyelt kérdés

márc. 29. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a játék sem olyan már mint amilyen régen volt...

Persze jó, hogy vannak új dolgok meg minden, de elvesztette az én szememben az igazi Minecraftosságát... Még szerencse, hogy lehet visszamenőleg régi verziókkal is játszani.

Egyébként ez az új fegyver brutálisan overpowered, tuti, hogy a verzió release-ig nerfelni fogják.

márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem Minecraftos már a Minecraft. Így főleg nem már. Pár éve még maga Notch (a játék megalkotója) is Twitteren elmondta hogy a Mojang tönkreteszi a játékot.
márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Szerintem csak az RPG elemek nem kellenének bele, meg a sok idétlen mob. De pl. a random falvak, a kincsestérkép, a hajóroncsok, a templomok, azok jók.
márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!