Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tapasztalt már olyat,...

Valaki tapasztalt már olyat, hogy a fejhallgató nagyon nyomta az arcát, állkapcsát?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Corsair HS35-t, de akárhogy állítom be, ha huzamosabb ideig van rajtam, úgy érzem nagyon nyomja az arcomat, állkapcsomban kellemetlen érzésem van utána. Ma vettem a Media Marktban, ott nyilván nem tudtam leülni és végigpróbálni az egész kínálatot, pláne hogy milyen ha sokáig rajtam van. Ti visszavinnétek ezért vagy esetleg "összeszokunk" egy idő után? Lehet ettől bajom, pl evésnél, mivel nagyon nyom? Az lett volna a fő szempont, hogy kényelmes legyen + ezen szövet van, nem pl műbőr ami egy idő után lekopik. Esetleg van olyan amit tudtok ajánlani helyette, ami nem műbőr és kényelmes, hasonló árban?

márc. 30. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Hogy kerül egy fejhallgató az állkapcsodhoz????
márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor részegen elaludtam fejemen a sülessel, akkor bizony nekem is fájt reggelre. :D

De azt én sem értem hogy az állkapcsodat hogyan tudja nyomni? Nekem még 1,5 ujjnyi van a füles párnája és az állkapcsom között. Nagyon kicsi fejed lehet. Ráadásul ha ma vetted, akkor mi az a huzamosabb idő? Mi lesz ha egész este használod?

Úgy állítsd be hogy a fejed teteje tartsa a súlyát, ne a füled és az arcod.

márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én régebben fejhallgatón hallgattam albumokat, 40-50 perc után elég kellemetlen viselet a fejhallgató. A típus szinte mindegy volt Philips, Sennheiser, Sony, Audio Technika...
márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!