Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék segítséget kérni....

Szeretnék segítséget kérni. Lányomnak vettem egy XP-PEN artist 12 ( 2 gen ) rajztáblát. A fizikális beüzemelés egyszerű volt, és a kezelési útmutató kb ennyiben ki is merült. Van esetleg valakinek működő ilyen típusú rajztáblája?

Figyelt kérdés
SW amit ajánlottak, OpenCanvas7 letöltés japán, a nyelv nem állítható, és nem lehet a táblára kihelyezni, csak a PC - n rajzolunk az egérrel. Sok videot néztem a neten, de mindenkinek már működő rajz programja volt. Köszönöm. Tomi

#XP - PEN rajztábla #OpenCanvas7
márc. 31. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Clip Studio Paint is pretty nice although I don't like how the program regist the pressure btw


Krita is my go to program in both tablet and both system. Need to tinker a hell of it, once you got the right feel, congratz.


Medibang and Fire Alpaca work nice. A bit ehhhhhh here and there but it is just me and I'm not using it much than before, mainly about the feel of it.


Drawpile, works nice, sometime choppy here and there but doable.


Paint Storm Studio, pretty good but hella buggy (program, not tablet)


Flash8. It's an outdated program, so sometime the driver would freezed. Same stuff happened with Wacom tablet btw.


TVPaint (I only have trial kek?). It works fawlessly. Still have wobbly lines here and there though.


PAP4 (the outdated one). Same with TVPaint but no wobbly lines.


So the problem maybe in Krita. Pressure register I think. Go to Setting > configure Krita > tablet setting > drag the curve to upper like a mountain side > test > do it again until you feel satisfy.

ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!